naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
historie DD
kroužky
projekty
Krok do života 1
Robinson Klenčí
Robinson Stod
doklady k přijetí dítěte do ZDVOP Robinson
Standardy kvality SPOD 
dokumenty
GDPR
informace
úřední deska
naši sponzoři
akce + fotogalerie
naše Hesinka
napište nám
autor stránek

naše město
 

naše Hesinka 


Jmenuji se Hesinka pracuji jako mazlicí pes

Tak tohle je prý moc stručné, tak znovu : jmenuji se Hesinka Gold Lenfír, jsem zlatá šeltie (zlatá nejen barvou, ale i povahou  ), pocházím z Vyškova tam se rodí ty nejlepší šeltie, které jsou nebojácné, vyrovnané a nic je nerozhází. Pak jsem se přestěhovala do Plzně, tedy to si nepamatuji, byla jsem ještě maličká, ale pamatuji se, že jsem od malinka chodila na návštěvu k dětem do našeho dětského domova. „Našeho“ píšu proto, že jsem tu jako doma.
S dětmi je legrace a pořád se něco děje, nejraději mám, když mě chovají a hladí – to vydržím třeba celé odpoledne. Děti asi tak dlouho nevydrží, proto se musí střídat. Jsem ale také správná aktivní šeltie a tak hodně běháme, v závodech vždycky vyhraju, skáčeme, hrajeme si a dokonce i tancujeme. Už jsem je naučila několik triků a docela jsou šikovné, několikrát jsme se byli ukázat i na různých akcích pro lidi.
Přestože jsem chytrá od přírody, chodím do psí školy, ale to jen proto, abych pak mohla nové triky učit děti. Také je učím starat se o mě, správně se ke mně chovat a rozumět psí řeči, poslouchat (nebo ony mě?), počkat až přijdou na řadu – všechno najednou nestihnu ani já, správně mluvit – kdo šišlá tomu nerozumím, nebo třeba barvy – to mi mohou i dělat culíčky a ještě musí být dost šikovné, aby mi mohly připnout vodítko, obojek a pak je vezmu na procházku, aby se pochlubily jiným dětem. Za odměnu po práci jim udělám masáž. Máme toho na práci opravdu hodně.
Nejlepší je ale přece jen mazlení. Co já při tom vyslechnu tajemství, ani mi to nemusí přímo říkat, to je jen mezi našimi srdíčky, nic nikdy neprozradím.
 

náš facebook

naši sponzoři

sociální automobil

Hafík

Robinson

Robinson

Krok do života 1